Architektura

VYSOKÝ STANDARD BYDLENÍ

Prostorné stylové byty v prémiovém standardu mají téměř každý svůj venkovní prostor pro relaxaci. Zahrady, velkorysé terasy i prostorné kryté lodžie vytváří další pokračování bytů a posouvají každodenní zážitek z bydlení ještě na vyšší úroveň.

DESIGNOVÉ KOUPELNY
  • Velkoformátová hliníková okna přispívají k příjemné atmosféře domova a poskytují krásné výhledy do zeleně i na panorama Prahy.
  • Snížené parapety lákají k vytvoření posezení přímo u okna a pozorování okolní přírody během každého ročního období.
DESIGNOVÉ KOUPELNY
  • Vysoký standard a promyšlené dispozice interiérů s úložnými prostory doplňují dřevěné podlahy a designové koupelny s velkoformátovými obklady a prémiovými produkty.
DESIGNOVÉ GARÁŽE
  • Celkový komfort bydlení zajišťují moderní technologie, parkování v podzemních garážích s možností dobíjecích stanic pro elektromobily.

ETAPA I.

Nedávno dokončená první etapa rezidenčního projektu Barrandez-Vous je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní bydlení v blízkosti přírody i centra Prahy k okamžitému nastěhování.

Stáhnout PDF

ETAPA II.

Nový objekt se stane přirozeným pokračováním první etapy, doplněný o výrazné umění i moderní technologie. Dostavbou území bude ucelen unikátní rozlehlý park plný zeleně a relaxačních zón.

Navržen je mimořádný standard bytů včetně podlahového topení i světlá výška, které posunou komfort bydlení ještě výš.

KATALOG STANDARDŮ Stáhnout seznam standardů v PDF