NOVÉ BYTY JIŽ K NASTĚHOVÁNÍ

Příroda přímo přede dveřmi vašeho nového bytu.
Nový park plný zeleně i soukromé zahrady. 
Nádherné výhledy z teras a lodžií do okolí.


Stylové byty v mimořádném standardu.
Dřevěné podlahy a designové koupelny.
Komfort a moderní technologie.
Pohodlné parkování v garážích.

Skvělá lokalita, dopravní dostupnost do centra Prahy i občanská vybavenost.

Aktuální pohled na amfiteátr v novém parku Barrandez-Vous.

31. března 2023


Zajímá vás, jak vznikaly první koncepty architektonické studie k rezidenčnímu projektu Barrandez-Vous?

Nahlédněte do začátků kreativního procesu i hravých myšlenek architektů under-construction architects.

24. března 2023


Jak reagovali na všechna ocenění a úspěchy projektu Barrandez-Vous zakladatelé developerské společnosti TOP ESTATES?

"Od začátku jsme se snažili vytvořit opravdu velkorysý projekt, jak z pohledu kvality a vysokého standardu bytů, ale i veřejného prostoru. Na rozlehlém pozemku mezi jižním a severním domem vznikl nový park s velkým množstvím zeleně, se vzrostlými stromy a tisíci rostlinami, který poskytne několik míst pro trávení volného času i dostatek prostoru pro relax. Do prostoru parku je zakomponovaný unikátní kamenný amfiteátr, dřevěné herní prvky, dětské hřiště i venkovní lavice v originálním designu. Na projektu jsme spolupracovali se špičkovými architekty Erikou a Vladimírem Vašutovými z ateliéru under-construction architects a týmem Ferdinanda Lefflera Atelier Flera, díky nimž vznikla originální myšlenka propojení parku plného zeleně s organickým tvarem architektonického návrhu budov. Výsledná kvalita celého projektu je zásluhou také našeho skvělého týmu a máme velkou radost ze všech ocenění”, říká Petr Teplý.
"Naší filozofií je vždy komplexnost. Nejenom projekt navrhnout, ale také kvalitně postavit. Díky tomu, že naše projekty stavíme sami formou construction managementu, máme nejen mnohem větší volnost při realizaci, ale především detailní kontrolu nad celou stavbou i náklady a můžeme rychleji reagovat na případné změny. Vše zastřešuje náš tým profesionálů, kterým patří velké díky. Všechna prestižní ocenění Barrandez-Vous nám udělala velkou radost a jsou pro nás další motivací do budoucna stále stavět architektonicky výjimečné projekty a vytvářet místa, kde se bude lidem dobře žít”, doplňuje Dušan Dvořák.

Projekt Barrandez-Vous znovu vítězí
a stává se nejlepším rezidenčním projektem v ČR

V prestižní soutěži Estate Awards 2022 zvítězil v kategorii Rezidenční projekty nad 30 jednotek a vyhrál i Cenu za veřejný prostor a urbanismus.
Celkově rezidenční komplex získal již páté ocenění a stává se tak nejúspěšnějším projektem developerské skupiny Top Estates.

Hlavními autory architektonického návrhu jsou Erika a Vladimír Vašutovi z Under-construction architects a tým Ferdinanda Lefflera z Atelieru Flera, na projektu spolupracovali také Machar Teichman architects a Atelier Habina. 

Vyhlášení výsledků soutěže Estate Awards 2022 proběhlo na slavnostním galavečeru v prostorách Rajské zahrady kláštera Gabriel Loci a ocenění převzali zakladatelé a řídící partneři developerské společnosti TOP ESTATES Dušan Dvořák a Petr Teplý a architekti projektu Erika a Vladimír Vašutovi.

Foto zleva: Dušan Dvořák, Vladimír a Erika Vašutovi, Petr Teplý

Galavečer ESTATE AWARDS 2022

Další fotografie z průběhu večera i radost v týmu si můžete prohlédnout na našich sociálních sítích. 

Projekt Barrandez-Vous je v další finálové nominaci na ocenění, tentokrát
v soutěži ESTATE AWARDS 2022.

Soutěž pořádá jeden z nejsledovanějších magazínů a realitních portálů, zasvěcený luxusním realitám a developmentu v ČR - ESTATE.
Vyhlášení výsledků proběhne ve středu 7. 12. 2022
na slavnostním galavečeru v krásných prostorách Rajské zahrady kláštera Gabriel Loci v Praze.

Tým TOP ESTATES včetně architektů projektu Eriky a Vladimíra Vašutových z ateliéru UNDER-CONSTRUCTION ARCHITECTS 
a Ferdinanda Lefflera z Atelieru FLERA bude u toho.

Přejme společně BARRANDEZ-VOUS hodně štěstí na cestě k dalšímu úspěchu :-)


Kvalitní přírodní materiály a precizní zpracování detailů.

Cílem bylo doplnit unikátnost projektu nadčasovými interiérovými prvky, které budou splňovat všechny požadavky na kvalitu moderního bydlení.

Vůně dřeva


...již vytváří příjemnou atmosféru nejen ve všech interiérech bytů díky dřevěným podlahám, ale také ve vstupních prostorách.

Jak se vám líbí finální podoba designu poštovních schránek a schodiště od architektů společných prostor MACHAR TEICHMAN architects?

29. listopadu 2022


BARRANDEZ-VOUS opět boduje mezi nejlepšími projekty v ČR
Best of Realty 2022
3. místo v kategorii Rezidenční projekty 
3. místo Cena čtenářů

Již po čtvrté získávají realizované stavby developerské skupiny Top Estates ocenění v soutěži Best of Realty a s originálním pražským projektem Barrandez-Vous v letošním ročníku dokonce hned dvě. Bronzovou medaili od odborné poroty v kategorii Rezidenční stavby většího rozsahu a na stejnou příčku jej vyneslo také hlasování čtenářů.

Rezidenční komplex, který byl nedávno dokončen, se díky spojení unikátního konceptu zeleně a moderní architektury stal vyhledávaným pražským projektem a nyní jeho kvalita neunikla ani pozornosti odborné poroty.
Pro TOP ESTATES je to celkově již desáté ocenění realizovaných projektů.

Děkujeme všem a máme velkou radost !!!

16. listopadu 2022

Na slavnostním galavečeru ve Foru Karlín, kde proběhlo vyhlášení soutěže Best of Realty 2022, převzali cenu za 3. místo v kategorii Rezidenční projekty většího rozsahu, zakladatelé developerské společnosti Top Estates, Petr Teplý a Dušan Dvořák.

A jaké byly jejich bezprostřední dojmy po převzetí ceny pro Barrandez-vous? 

“Jsme šťastní, že jsme opět uspěli na těchto českých realitních Oskarech a vážíme si i všech předchozích ocenění, spolupráce s architekty a celého našeho týmu. Dodnes si v myšlenkách nesu příběh ze začátků tohoto projektu, jak jsme pozemky kupovali od tří dam, které vzpomínaly, jak tady trávily dětství a na budoucnosti tohoto místa jim velmi záleželo. Mezitím se odehrála spousta událostí i změn a dnes se celý příběh Barrandez-vous skvěle uzavírá realizací originální stavby i tímto prestižním oceněním,” říká Dušan Dvořák, zakladatel Top Estates.

“Projekt Barrandez-vous se stal od začátku naší srdcovou záležitostí pro svoji hravost a originalitu. Máme proto radost, že nejen historický odkaz místa jsme mohli přenést z myšlenek do realizace a zanechat zde i pro další generace moderní rezidenční architekturu s velkým novým parkem a množstvím zeleně, ale především kvalitní bydlení, které svým uživatelům přinese do života vysoký komfort. My sami v našich projektech nebydlíme jen virtuálně v průběhu celého procesu, ale často v nich byty vlastníme a žijeme tak s projekty rádi dál,” doplňuje Petr Teplý, zakladatel Top Estates.

Slavnostní galavečer BEST OF REALTY 2022

krátký videozáznam 
https://www.youtube.com/watch?v=wBVjwVMe_Ko

Soutěže se zúčastnilo více než 200 projektů z celé ČR.

Barrandez-vous je v nominaci na nejlepší projekt roku 2022

Pražský rezidenční projekt Barrandez-vous se nominoval do užšího výběru 24. ročníku soutěže BEST OF REALTY  - Nejlepší z realit za rok 2022.

Nyní má před sebou odborná porota ještě měsíc na výběr vítězných projektů, finální výsledky oznámí na slavnostním galavečeru
15. listopadu ve Foru Karlín.

Přejeme hodně štěstí v soutěži !!!

V kategorii veřejného hlasování můžete do 3.11.2022 projekt Barrandez-vous podpořit i Vy a ohodnotit až pěti hvězdičkami zde https://www.bestofrealty.cz/hlasovani

Děkujeme za každý hlas pro Barrandez-vous.

24. října 2022

Aktuální fotografie projektu i nových bytů můžete sledovat v Galerii a na našich sociálních sítích.

Rezidenční projekt roku Barrandez-vous je dokončen a zkolaudován

Moderní bydlení v přírodě v podobě pražského rezidenčního komplexu Barrandez-vous je zkolaudováno a 169 nadstandardních bytů se zelenými terasami a zahradami již brzy přivítá své nové majitele. 

Developerská společnost Top Estates tak navazuje svým stylem rezidenčních staveb s výrazným podílem zeleně a vysokým standardem provedení i v případě tohoto projektu na předchozí úspěšné realizace, které pravidelně získávají významná ocenění.Zeptali jsme se autorů právě dokončeného projektu Barrandez-Vous, Eriky a Vladimíra Vašutových z under-construction architects:
Prozradíte nám nějakou zajímavost, o kterou by se chtěli v souvislosti s projektem podělit?

"Na první model, který jsme pro náš návrh vytvořili, jsme potřebovali 111 krabiček od zápalek. Každá krabička představovala jeden byt a při jejím otevření pak vznikly lodžie. Návrh následně prošel velkým vývojem, nicméně jednoduchou hravost jsme se snažili zachovat a myslím, že se nám to podařilo", říká Vladimír.

"Rádi bychom zároveň popřáli všem novým obyvatelům možná samozřejmou věc, kterou si ale často neuvědomujeme. A to, aby se cítili doma ne až za zavřenými dveřmi bytu, ale v celé lokalitě Barrandez-Vous. Aby si užívali krásné výhledy z nových domovů jak na vnitřní park, tak panorama Prahy", doplňuje Erika.

Aktuální pohledy na stavbu Barrandez-vous

Více o architektonickém studiu https://u-c.cz/


BARRANDEZ-VOUS na nové adrese - ulice Leopoldy DOSTALOVÉ

Moderní pražský rezidenční komplex Barrandez-vous, dříve orientačně umístěný pod ulici Kurandové, získal novou adresu po významné české herečce, Leopoldě Dostalové (1879-1972).

Dnes si již na velkou herečku málokdo vzpomene, neboť upřednostňovala spíše divadelní svět před filmovým. Ve své době však patřila mezi největší představitelky tragických divadelních rolí a i současní kritici o ní hovoří jako o největší české herečce.

František Filipovský kdysi o Leopoldě Dostalové řekl:
“Byla to aristokratka divadla, aristokratka ducha i chování. “

Věříme, že nejen nová rezidenční adresa, ale celý projekt Barrandez-vous svým obyvatelům přinese do života její nadčasovou noblesu a přírodní amfiteátr bude důstojně nést odkaz divadelního a filmového umění i při objevech malých hereckých talentů :-)

5. září 2022


Dva bytové domy v originálním tvaru vyrostly ve vyhledávané lokalitě Barrandova, s výhledy na panorama města, rychlým spojením do centra Prahy a přitom na dosah přírody. V pěší vzdálenosti jsou přírodní rezervace Prokopské údolí a Chuchelský háj.

Autory rezidenčního projektu Barrandez-Vous jsou Erika a Vladimír Vašutovi se svým týmem z architektonického studia under-construction architects.

Na výrazném propojení s přírodou je založený celý koncept projektu, od rozlehlého parku, velkorysých teras až po zahrady s dostatkem prostoru pro relaxaci v soukromí.

Myšlenka poskytnout přirozený prostor pro odpočinek a přátelská setkávání se stala hlavním nosným tématem při zpracování návrhu krajinné architektury v okolí stavby a především nového parku, který je právě dokončován.

Návrh pochází z dílny Ateliéru Flera, pod vedením Ferdinanda Lefflera, jehož studio patří k nejlepším profesionálům na světě a podílí se nyní i na realizaci.

Stejně jako v předchozích společných projektech se i v případě projektu Barrandez-vous harmonické propojení moderní architektury s přírodou skvěle podařilo.


Dušan Dvořák, 
zakladatel společnosti Top Estates:

„Z výsledku dokončení stavby a kolaudace Barrandez-vous mám velkou radost. Chtěl bych tímto poděkovat nejen celému týmu Top Estates,  ale také všem architektům, dodavatelům i externím specialistům. V souladu s plánovaným harmonogramem dokončujeme finální práce a klienti si budou moci během pár týdnů převzít své bytové jednotky dle plánu a ke vší spokojenosti.”

Petr Teplý,
zakladatel společnosti Top Estates:

„Po dvou letech intenzivních stavebních prací nyní projekt vyrostl do krásy, dokončují se sadové úpravy a v příštím roce se okolí obou domů obklopí přírodou ještě intenzivněji. Přál bych všem budoucím rezidentům, aby je bydlení v nových domovech bavilo stejně jako nás realizace, užívali si radosti všedních dnů a šťastné chvíle v Barrandez-vous.”


Simona Sommerová,
ředitelka developmentu Top Estates:

„Momenty, kdy stavba vyroste do krásy, dokončují se detaily, osazuje zeleň a okolí je uklizené, jsou odměnou pro celý náš tým.

V těchto chvílích si můžeme říct – ano, podařilo se, vznikl tu útulný, elegantní, zelený a přívětivý prostor pro budoucí obyvatele, kteří si tu již brzy začnou psát své vlastní příběhy..."


Filip Kašík,
výrobní ředitel Top Estates:

„Jsem přesvědčen, že budoucím rezidentům předáme byty, kde se jim bude dobře žít a kde budou šťastní."

„Nejvíce jsem pyšný na to, že se našemu construction management týmu podařilo splnit všechny cíle, které jsme si před zahájením vytyčili: termíny, ekonomika stavby, kvalita a bezpečnost, což se dnes jeví jako obzvlášť cenné.


„Rád bych jmenovitě poděkoval svému týmu, který to skvěle zvládl: Díky Michale Burdo, Ondro Prokeši, Radku Broži, Michalisi Niku, Franto Kopřivo a Honzo Tomku!"


V rezidenčním komplexu Barrandez-vous, který se za rok 2021 stal absolutním vítězem soutěže Realitní projekt roku v hlasování veřejnosti, je již prodáno přes 90% bytových jednotek.

Marian Konečný,
obchodní manažer projektu Barrandez-vous:

„V následujících týdnech nás ještě čeká společná cesta při dokončování smluv a transakcí, prohlídky bytových jednotek a především jejich předávání. Většina klientů si tak bude moci převzít klíče od svého bytu již na podzim a letošní Vánoce už trávit v novém bydlení."


Několik posledních bytových jednotek, včetně exkluzivních větších bytů s předzahrádkami, bylo uvolněno do prodeje až těsně před kolaudací a jejich nabídka se ztenčuje, neboť klienti se mohou již přímo na místě přesvědčit o kvalitě stavby a dokončených bytů.

Zajímá vás, jak vypadají ?


Napsali o nás

DENIK N
https://denikn.cz/940737/realitni-projekt-roku-barrandez-vous-je-dokoncen-a-zkolaudovan/

Pražský deník
https://pr.denik.cz/doporucujeme/top-estates-realitni-projekt-roku-barrandez-vous-je-zkolaudovan-20220804.html

Svět hospodářství
https://svethospodarstvi.cz/ctk-protext/realitni-projekt-roku-barrandez-vous-je-dokoncen-a-zkolaudovan/

iDnes
https://sdeleni.idnes.cz/praha/objevte-svet-barrandez-vous-bydleni-v-harmonii-s-prirodou.A220812_140907_prahah-sdeleni_hradr

Pražský deník
https://pr.denik.cz/doporucujeme/vysnene-misto-pro-relax-praci-i-vas-vlastni-kousek-raje-20220815.html


Rezidenční projekt Barrandez-vous se blíží k dokončení

Noví majitelé se budou moci nastěhovat již na podzim 2022

Aktuálně ze stavby Barrandez-vous

30. června 2022


Magazín DESIGN&DEVELOPER

věnuje v aktuálním vydání pozornost také rezidenčnímu projektu BARRANDEZ-VOUS, oceněnému veřejností jako nejlepší Realitní projekt v ČR za rok 2022.

12. června 2022


Magazín Bydlení:

Barrandez-vous. Zahrady a terasy, které si zamilujete 

Co je na zahradě tak jedinečného, že má schopnost vytáhnout nás z našeho pohodlí doma? Má plno skvělých nástrojů, kterými nás dokáže nalákat...

Celý článek iDNES zde

3. června 2022


Návrhy zahrad od Ateliéru Flera.

Žijte ve své zahradě

Za návrhy i samotnou realizací krajinné architektury Barrandez-vous, stojí Ateliér Flera, pod vedením Ferdinanda Lefflera. 

"V Barrandez-vous jsme se snažili přenést zážitek z pohledu na zeleň a do přírody přímo na dotek každému obyvateli, až před dveře obývacích pokojů, ať už v podobě zahrad, parku či lodžií jednotlivých bytů. Okolní příroda se mění nejen během roku, ale i v průběhu celého dne. Díky slunci, stínům i večernímu osvětlení nám dokáže dopřát různé nálady a atmosféry. A nikdy není stejná. Probouzí se a usíná. Roste a zaniká. Takovou podívanou vám interiér bytu nikdy nedokáže nabídnout”, říká Ferdinand Leffler.

3. června 2022


Napsali o nás:

Zážitek na každém metru čtverečním v Barrandez-vous

"Jednou z nejcennějších kvalit, kterou pobyt v našich domovech může přinášet, je sledování proměnlivosti a každodenních překvapení, které nám přichystá sama příroda....

Celý článek Aktuálně zde

2. června 2022


Barrandez-vous se blíží dokončení a spouští poslední etapu prodeje

Před několika dny byl zahájen prodej poslední etapy, ve které se nově objevily exkluzivní byty ...

Celý článek zde

2. června 2022


Interview

Více o svých začátcích v developmentu, fungování společnosti i plánech do budoucna, prozradili v novém rozhovoru Petr Teplý a Dušan Dvořák, zakladatelé developerské společnosti Top Estates, která stojí za návrhem i realizací projektu Barrandez-vous.

https://www.topestates.cz/novinky/development-neni-one-man-show

25. května 2022


Zahájili jsme PRODEJ EXKLUZIVNÍHO PROSTORU pro KAVÁRNU či stylové občerstvení !!!

V lokalitě Barrandov je skvělá občanská vybavenost i dopravní dostupnost do centra Prahy, možnost posezení v pěkném prostředí a příjemná kavárna na snídani či odpolední setkání s přáteli zde však chybí.

Nejen pro budoucí rezidenty Barrandez-Vous, ale také pro obyvatele blízkého okolí, či návštěvníky přírodních rezervací Prokopské údolí a Chuchelský háj.

Dispozičně je prostor upraven pro kavárnu, využít však lze také pro menší obchod, ordinaci či fittness.

Pokud vás zajímá více informací, 

neváhejte kontaktovat našeho obchodního manažera Mariana Konečného, který Vám poskytne veškeré informace.

marian.konecny@topestates.cz


Jarní sadové práce jsou v plném proudu, upravujeme terasy a zahrady,  dokončujeme chodníky a cesty v parku.

12. května 2022Klíče od svého nového bydlení můžete mít již na podzim :-)

Budoucí pohled na soukromé zahrady Vašeho nového bydlení.

2. května 2022


 !!! Prodej exkluzivních bytů poslední etapy byl právě zahájen !!!


Fasády rezidenčního komplexu Barrandez-Vous již dostávají svoji finální podobu.

Obklad z přírodního dřeva dodává lodžiím nejen elegantní vzhled, ale bude velmi příjemným exteriérovým prvkem pro chvíle pohody.

19. dubna 2022


Přejeme Vám pěkné Velikonoce.

Tým Barrandez-vous.

14. dubna 2022


Nové byty budou k nastěhování již na konci tohoto roku.

Více než 80% bytů v projektu je prodáno.

11. dubna 2022


Aktuálně z Barrandez-vous

Dokončení výstavby obou bytových domů na pražském Barrandově pokračuje podle harmonogramu a již vyhlížíme další milník v projektu - kolaudaci stavby.

8. dubna 2022

Aktuální foto stavby

22. března 2022


Rezidenční projekt BARRANDEZ-VOUS je absolutním vítězem a Projektem roku 2021 

V přehlídce nejlepších developerských projektů České republiky ovládl kategorii Cena veřejnosti a získal dvě ocenění.

"K oceněním našich projektů přistupujeme s celým týmem s pokorou, velmi si jich vážíme a celkové vítězství projektu Barrandez-vous v kategorii, kde hlasuje veřejnost, nám udělalo velkou radost. Je pro nás velkou motivací pro realizaci dalších projektů", říká Dušan Dvořák, spolumajitel společnosti Top Estates Group.

Architektem projektu Barrandez-vous je ateliér Under-construction architects pod vedením Eriky a Vladimíra Vašutových, krajinnou architekturu a zeleň navrhl Atelier Flera pod taktovkou Ferdinanda Lefflera, developerskou a stavební činnost zajišťuje společnost Top Estates Group.

Více   https://www.topestates.cz/novinky

26. ledna 2022

Architekti projektu  - Erika a Vladimír Vašutovi

Dušan Dvořák a Petr Teplý, zakladatelé developerské společnosti Top Estates Group


Aktuální foto stavby

10. ledna 2022


Rok ve znamení stromů

Přejme si do našich životů v letošním roce nejen plno zdraví, ale také šetrný přístup k naší planetě.

Ekologická témata u nás dlouhodobě zastávají důležitou roli a naší snahou je přispět k lepšímu životnímu prostředí.

V průběhu loňského roku jsme se intenzivně věnovali přípravám na následující jarní měsíce, ve kterých plánujeme výsadbu několika stovek rostlin a stromů v nově vznikajícím parku projektu Barrandez-Vous.

Krásný Nový rok     

 1. ledna 2022                    


Ze zimních procházek Prokopským údolím, k Dalejskému potoku i Hemrovým skálám.

Lokalita nového bydlení v BARRANDEZ-VOUS poskytuje po celý rok prostor pro krásné vycházky i s vašimi psími miláčky.


Sváteční mrazivé vycházky k Prokopskému jezírku mají i nyní kouzelnou atmosféru

Nové bydlení v BARRANDEZ-VOUS tak poskytne budoucím rezidentům nejen mimořádný komfort za dveřmi jejich domovů, ale také možnost být za pár minut pěšky v krásné přírodě.

26. prosince 2021


Výstavba Barrandez-vous z ptačí perspektivy

25 .listopadu 2021

                                                                                                                         Developerská a stavební skupina Top Estates Group


Podzemní garáže v Barrandez-vous

Mnoho lidí se domnívá, že garáže nemohou být elegantní a atraktivní. Ve skutečnosti, když je správně zvolen povrch a vhodné barvy, tak i podzemní prostory mohou působit velmi originálně.

V BARRANDEZ-VOUS je dostatek světla a slunce jedním z ústředních motivů celého projektu, proto jsme i v podzemních částech zvolili k industriálním betonovým tónům jasné akcenty žlutých odstínů. 

Líbí se vám nové grafické návrhy podzemních garáží? 

25. listopadu 2021

Podzemní prostory Barrandez-vous

Náš realizační tým Top Estates Group dbá od vzniku projektu především na technické parametry podzemních částí a garáží. Od bezpečnosti, ekologických řešení, odvodňovacího systému, požární odolnosti, vhodných podlahových krytin i všech dokončovacích materiálů, až po pečlivé plánování parkovacích míst pro komfort budoucích uživatelů.

Výstavba a realizace zdárně pokračuje podle harmonogramu, projekt pokročil do další fáze a prostor nyní dostávají grafická řešení.

Dbáme na vysoký komfort bydlení i náročné požadavky budoucích uživatelů. Ekologické technologie, elektromobilita i nadčasová architektonická řešení prostorných podzemních garáží jsou toho důkazem. 

Aktuální foto podzemních garáží

23. listopadu 2021


Jak pokračuje výstavba projektu Barrandez-vous?

Všechna hliníková okna jsou osazena a intenzivně pracujeme na fasádách. U velké části bytů jsou již hotové i vnitřní sádrové omítky.

19. listopadu 2021.                                          Top Estates Group


Lokalita projektu nabídne svým obyvatelům i v případě nepříznivého počasí možnost sportovního vyžití, relaxu či setkání ...třeba u bowlingu ;-)

Barrandov je historicky spojován s českým filmem

V celé lokalitě rezidenčního projektu BARRANDEZ-VOUS se tak filmová tématika stala ústředním motivem. I v restauraci Kamera.

6. listopadu 2021


Lokalita projektu

Perfektní občanská vybavenost a dopravní dostupnost s rychlým spojením MHD do centra města či na Pražský okruh.

29. října 2021


Barrandez-vous v nominaci na Realitní projekt roku 2021

Soutěž Realitní projekt roku je přehlídkou nejlepších developerských projektů z celé České Republiky.

Po úspěšných developerských projektech z předchozích let tak získává Top Estates další nominaci na ocenění, tentokrát s rezidenčním projektem Barrandez-vous, který snoubí moderní architekturu, exkluzivní bydlení a přírodu v unikátní lokalitě pražského Barrandova. Více....

Podpořit projekt Barrandez-vous můžete nyní i Vy, hlasováním zde

27. října 2021


Hrubá stavba rezidenčního komplexu Barrandez-vous je dokončena

Pražský Barrandov postupně získává další výrazný bytový komplex, neboť rezidenční projekt Barrandez-vous dokončil hrubou stavbu. Developerská společnost Top Estates Group pokračuje ve stavebních činnostech a proměňovat se postupně začíná také vnitroblok s rozlehlým parkem.

Celý článek zde...

13. srpna 2021


Průběh výstavby

Developerská společnost Top Estates Group pokračuje ve stavebních činnostech v interiérech bytových jednotek a společných prostorách, dokončuje se osazování hliníkových oken, probíhají přípravné práce pro fasády obou domů a proměňovat se postupně začíná také vnitroblok s rozlehlým parkem.

11. srpna 2021


Jaké jsou hlavní benefity projektu Barrandez-vous očima jeho tvůrců?

TV ARCHITECT se tentokrát v interview věnovali ateliéru under-construction architects, který vedou Erika a Vladimír Vašutovi, architekti projektu Barrandez-vous. Jak vznikal jejich návrh a co jej ovlivnilo, se dozvíte v celém rozhovoru zde...

5. srpna 2021


Nechejte se hýčkat mimořádným komfortem bydlení...

Dbáme nejen na maximální využití prostoru a design, ale především na vysoké nároky klientů, kteří v projektu Barrandez-vous objevují svůj nový domov.

25. června 2021


Naším standardem je...

volba nadčasových produktů nejvyšší kvality, stejně jako designové a funkční řešení interiérů.

Věnujeme výběru materiálů velkou pozornost, abychom splnili nejen vaše představy o moderním bydlení, ale především vysoké požadavky na uživatelský komfort.

12. června 2021


Pokud hledáte bydlení v harmonii s přírodou...

projekt Barrandez-Vous může být i vaší oázou klidu.

Mimořádně vysoký standard stylových bytových jednotek, střešní terasy, velkoformátová hliníková okna pro dokonalé výhledy do okolí, organická propojenost s parkem i víceúrovňové řešení pozemku pro soukromí vlastních zahrad.

7. června 2021Průběh výstavby

Aktuálně provádíme zdění příček v obou objektech, hydroizolace, rozvody ZTI, dokončili jsme osazování hliníkových oken v 1.NP a pokračujeme do 2.NP.

27. května 2021


Dva bytové domy, které díky unikátní architektuře a organickému tvaru vzájemně dotváří přirozenou harmonii s přírodou.

Ve spolupráci se zahradními architekty jsme při plánování projektu věnovali zeleni velkou pozornost. Okrasných dřevin různých druhů budou v okolí, i rozlehlém parku, stovky.

10. května 2021


Napsali o nás...

Analýze trhu nemovitostí, developerským projektům Top Estates i nadčasovému architektonickému řešení bytových jednotek v projektu BARRANDEZ-VOUS, se věnuje Fokus.

Celý článek zde...

30. dubna 2021


Fotodokumentace stavby ze dne 27. dubna 2021

Hrubá stavba pokračuje dle harmonogramu, aktuálně dokončujeme 3.NP


Jarní poptávka potvrzuje proměnu trhu nemovitostí

Proměnu trhu nemovitostí potvrzuje nový trend v nákupu bytů. Spolu s příchodem jara se zvýšila poptávka po bytových jednotkách v přízemí s předzahrádkami, které zároveň poskytují dostatečné soukromí.

Celý článek zde...  

Nejkrásnější výlety v blízkosti nově rostoucího bydlení  Barrandez-vous

Prokopské údolí patří ke stálici oblíbených míst, k nejkrásnějším však patří skalní jezírko s průzračnou hladinou.

Vzniklo v roce 1905 při odstřelu vápencové skály, kdy z útrob země vytryskl silný proud podzemní vody a začal se rozlévat po dně lomu. Nakonec voda zaplavila lom až do výše 12 metrů. Celková délka jezírka je nyní 106m a šířka 26m.

Filmoví fanoušci si však toto místo jistě vybaví v souvislosti s oblíbeným českým snímkem. Jezírko si totiž zahrálo ve filmu Pelíšky. Vzpomenete si, ve které legendární scéně? Příslušník Veřejné bezpečnosti popisuje, jak zastřelil diverzanta. Při slovech  - "rozkaz  zněl jasně: nesmí projet muž s koženou brašnou!" se v pozadí objeví právě toto skalní jezírko :-)

21. dubna 2021

Dalším z unikátních míst v okolí výstavby nového rezidenčního projektu Barrandez-vous je tzv. Pražský Semmering.

Železniční trať musela překonat výškový rozdíl 180m v náročném terénu, proto dostala svůj název po svém legendárním předchůdci, první horské trati na světě v rakouských Alpách z roku 1852, která byla zapsána i na seznam světového dědictví UNESCO.

Pražská železnice, postavená v roce 1872, včetně dvou viaduktů vysokých až 25m, se díky odvážnému vedení v unikátní oblasti tak stala jednou z nejkrásnějších tratí u nás.

Více informací a fotografií také na našich sociálních sítích www.facebook.com/barrandezvous

Lokalita

Důležitou roli pro výběr nového bydlení hraje nejen kvalita projektu a developerské společnosti, ale také lokalita.

Blízké okolí bytových domů Barrandez-vous nabízí hned několik unikátních míst pro procházky a výlety do okolí.

Nádherný pohled na panorama Prahy, Pražský Semmering, železniční tratě i údolí, se vám otevře například po výstupu na vrch Děvín  a Hlubočepské plotny.

18. dubna 2021

Výstavba 3.NP

14. dubna 2021

Aktuální foto stavby

Výstavba 2.NP, nosné zdivo a monolit roste podle harmonogramu.

12. března 2021

Profesionální tým

Precizní řešení veškerých přípravných i realizačních fází projektu zajišťuje celý tým specialistů z Top Estates.

Rychle a efektivně reagujeme na všechny procesy s využitím nejmodernějších technologií.

8. března 2021

Kontrolní den na stavbě Barrandez-vous

Projekt zastřešuje zkušený tým odborníků společnosti Top Estates s dlouholetými zkušenostmi v oblasti stavebnictví a developmentu nejen z ČR, ale i ze zahraničních staveb po celém světě.

5. března 2021

Stavba z ptačí perspektivy

Pokračujeme ve výstavbě svislých konstrukcí

10 února 2021

Blízké okolí rezidenčních projektů hraje důležitou roli při rozhodování o koupi nemovitosti.

Součástí našeho projektu proto vyroste jak rozlehlý park ve vnitrobloku a zákoutí plná zeleně, tak předzahrádky v přízemí, které se stanou oázou klidu vašeho rodinného bydlení ;-)

Vyberte si svůj dokonalý domov ještě dnes

25. ledna 2021

Aktuální foto ze stavby

14. ledna 2021

Architekti unikátního rezidenčního projektu Barrandez-vous, v rozhovoru magazínu Architect+

Erika a Vladimír Vašutovi, Under-construction architects

11. ledna 2021

Rozhovor v magazínu ESTATE

Na otázky ohledně vývoje tuzemského trhu  a záměrů odpovídali zakladatelé společnosti Top Estates Group, developer rezidenčního projektu Barrandez-vous.

8. ledna 2021

Přejeme Vám šťastné prožití vánočních svátků a pevné zdraví po celý rok 2021.

23. prosince 2020

Dokončujeme základové desky a zahajujeme svislé konstrukce podzemních pater.

8. prosince 2020

Stavba pokračuje dle harmonogramu.

Harmonogram

13. listopadu 2020

Po vykopaní stavební jámy začínáme stavět skelet.

13. října 2020

Změna postupu při koupi bytu. Od dnešního dne pro nové zájemce stačí složit jen 10% z kupní ceny bytu a byt je váš.

1. října 2020

Stavební práce zahájeny

3. září 2020

Postup při koupi bytu

Aktuality ze stavby

Srpen 2020