23.

Úno / 2024

Zpět

Příběh Barrandez-Vous pokračuje: Položili jsme základní kámen k nové výstavbě bytů

Za účasti klíčových osob společnosti a obchodních partnerů, architektů i týmu projektu, jsme slavnostně zahájili výstavbu bytů druhé etapy pražského rezidenčního projektu Barrandez-Vous.

“Dělá nám radost, že se stávajícím rezidentům spokojeně žije, noví klienti mají velký zájem o byty druhé etapy a ještě před zahájením stavby už máme splněné podmínky pro financování ze strany banky, což považuji za ocenění našeho projektu a naší práce, které zákazníci věří”, říká Dušan Dvořák, zakladatel Top Estates.

Obrázek článku

"Stavíme pro klienty nejen prémiové bydlení s výhledy na metropoli, ale snažíme se přispět, díky zeleni ve veřejném prostoru, také ke kvalitnímu životnímu prostředí. Těší nás, že po úspěšné spolupráci na první etapě, nyní pokračujeme se stejným týmem, architekty i klíčovými obchodními partnery a stavba už běží na plné obrátky”, doplňuje Petr Teplý, zakladatel Top Estates.

Obrázek článku
Obrázek článku
Obrázek článku

Financující bankou je opět Raiffeisenbank, hlavními architekty projektu Barrandez-Vous jsou Erika a Vladimír Vašutovi z Under-construction architects a Ferdinand Leffler s týmem Atelieru Flera, kteří již s Top Estates spolupracují dlouhodobě a významně přispěli k mnoha prestižním oceněním realizovaných projektů.

Více o projektech www.topestates.cz

Obrázek článku
Obrázek článku