Byt jako investice: Prémiový rezidenční projekt Barrandez-vous nabízí zajímavé podmínky pro investory

Zájem o investiční byty roste napříč Českou republikou, nejvíce v Praze a v Brně. Některé developerské společnosti na to reagují svými nabídkami. Patří k nim i developerská skupina Topestates, která v létě představila svůj projekt Barrandez-vous rostoucí na pražském Barrandově a která mimo jiné nedávno oznámila i rozsáhlé investice v Brně. V rámci svého pražského projektu nově nabízí byty s podmínkami vhodnými právě pro investice.

Topestates nyní v rámci projektu Barrandez-vous nabízí atraktivní podmínky pro investory, kteří hledají vhodné investiční byty. Klient při podpisu rezervační smlouvy totiž zaplatí pouze 10 % z celkové ceny bytu a zbylých 90 % až při podpisu kupní smlouvy po kolaudaci a před předáním. Klientům tak díky výhodným podmínkám vzniká téměř tříleté okno na vyřešení financování.

 „S ohledem na stále se zvyšující ceny nemovitostí až o několik procent ročně jsou naše byty na Barrandově ideální pro investice. Zájemci si nyní mohou koupit byt, který bude mít dle předpokladů za tři roky cenu o minimálně 20 procent vyšší. Dokončení projektu je totiž naplánováno až na konec roku 2022,“ říká Petr Teplý, partner společnosti Topestates.

Celkem je v nabídce 169 nadstandardních bytů velikostí 1+kk až 4+kk. „Součástí projektu jsou i menší byty s cenou pohybující se kolem 3,5 milionu korun, to je na trhu opravdu bezkonkurenční cena. U těchto menších bytů klient nyní zaplatí 350 tisíc korun a zbytek až po kolaudaci," popisuje Dušan Dvořák, druhý spoluzakladatel skupiny Topestates.

Název Barrandez-vous spojující jméno lokality a francouzského označení pro romantické schůzky vhodně reprezentuje celý koncept. Klade důraz na intenzivní propojení s přírodou a možnosti sousedských setkání. Nový rezidenční projekt s rozsáhlým parkem plným zeleně je situován na dosah centra Prahy s veškerou potřebnou občanskou vybaveností, městskou hromadnou dopravou a s přímým kontaktem s okolní přírodou v rezervaci Prokopské údolí či v Chuchelském háji.

*PR Článek